+(90) 232 425 93 19

Mobil Uygulama Çözümleri

AGS YazılımMobil Uygulama Çözümleri
mobular-tr
E-Ticaret dünyası gelişen teknolojiler ile birlikte artık mobile dönüşüyor ve kullanıcılar her an her yerde markanıza ulaşmak istiyor. Bir sonraki adıma hazır olmak ve mobil dünyada yerinizi almak için AGS’nin mobil ticaret ürünü ile işinizi bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Entegrasyonu kolay, sosyal ağlarla birleşik ve benzersiz bir mobil deneyimi ile cirolarınızı katlayın.
mobular-tr

Mobil Modülleri

modul-magaza-navigasyon
Lokasyon Bazlı Hizmetler Çok yönlü bir marka deneyimi yaşatmak isteyenler için özellikle Lokasyon bazlı hizmetler çok önemlidir, Bunlara göre markanın, müşterinin bulunduğu yere göre etkileşim yaratması için çok yararlı olacaktır.
modul-magaza
Mağaza İçi Servisler Mobil uygulamanıza bu modülü ekleyerek, mağaza içinde müşterilerinizle ayrıca iletişime geçebilir, alışveriş deneyimlerine yardımcı olabilirsiniz. Mağazanızda o anda bulunmayan bir ürünü sorgulatabilir, uygulama üzerinden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
modul-ileri-bildirim
İleri Bildirim Hizmetleri Müşteriyle iletişimin son noktada kişiselleştirilmiş bir noktaya gelmesi için, yaratılan etkileşimin doğru yerde, doğru zamanda ve doğru yere yönlendirmesi çok önemlidir. Burada yapılan etkileşimlerin birebir olarak müşterinin ilgilendiği yere gitmesini sağlarız.
modul-ileri-kampanya
İleri Kampanya Modülü Mobil uygulama sayesinde toplanan bütün veriyi değerlendirerek, çok daha kişiye özel bir kampanya modülü geliştirdik. Çok esnek yapıda geliştirilen bu kampanya modülü, kendini edindiği bilgiyle geliştirebilir ve hızlı bir şekilde üzerine yeni kurgular ekleyebilir yapıdadır.
modul-magaza-navigasyon
Mağaza-Navigasyon Mobil Uygulamanız marka hakkında ayrı bir rehber hizmeti de sunmaktadır. Müşteriyle birebir iletişim noktası olarak görülse de, bunun yanında bu modülle birlikte müşterileri fiziki mağazalara da yönlendirme yapabilecektir.
modul-sadakat
Sadakat Programı Mobil uygulamanız sayesinde elde edilecek olan bir çok veriyle sadakat programınızı besler, aynı zamanda mevcut programı, uygulama üzerinden değerlendirerek, çok yönlü bir marka sadakat programı haline getirebiliriz.
modul-odeme
Ödeme Sistemleri Artık bir çok ayrı ödeme sistemi ve entegrasyonu mevcuttur ve uygulamanızın desteklediği ödeme sistemi kapsamını arttırarak ve kredi kartı saklama gibi özellikleri ekleyerek daha akıcı bir kullanıcı deneyimi yaşatabilirsiniz.
modul-musteri
Müşteri Hizmetleri Müşterinizin herhangi bir sorusundan, en hızlı şekilde haberdar olmak için, bir çok yerden birebir olarak size ulaşabileceği bir yapıda kurgulanmıştır. Burada canlı mesajlaşma olanağıyla birlikte bir çok iletişim yolu mümkündür.
E-postanızı bırakın, servis ve çözümlerimiz hakkında sizi hemen bilgilendirelim!
Placeholder Placeholder