+(90) 232 425 93 19

E-Ticaret Altyapı Çözümleri

AGS YazılımE-Ticaret Altyapı Çözümleri

 

E-Ticaret’te Başarılı Olmak İçin…

Tasarımından altyapısına, sunucu konumlandırılmasından düzenli bakımlarına, entegre dijital pazarlama ve performans arttırıcı araçlardan doğru kurgulanmış bir SEO altyapısına kadar her şeyi düşünür ve markanızın kimliğine en uygun internet sitesini hayata geçirmenize yardım ederiz. Esnek arama modülü, ürün tavsiye sistemleri, lookbook, canlı destek hizmetleri, farklı ödeme sistemi tipleri, kargo takip modülleri ve kolay entegre olunan ERP sistemleri e-ticaret sitenizi başarıya ulaştırmak için gereken her şeyi yaparız.

 

E-Ticaret Altyapısı
Sizin işinizi geliştirmek için hayal ettiklerinizi dinleyip, B2B ya da B2C projelerinizde e-ticare siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri kapsayan ve kullanımı kolay bir altyapı geliştiriyoruz. Yapının değişen koşullara uygun olarak geliştirilmeye uygun, güçlü ve esnek olarak dizayn edilmesi en büyük önceliğimiz.

UI/UX Özelleştirmeleri ile Kullanıcı Deneyiminin Geliştirilmesi
Her projede müşterimizin istek ve beğenilerini dinleyip yola çıkarken süreç boyunca pazardaki trendleri paylaşmayı ve gereksinimleri doğru anlayıp kullanıcı kitlesine uygun çözümler yaratmayı önemseriz. Değişen dünya ve kullanıcı kitlelerini analiz edip hem bilgi birikimimiz hem de kullandığımız test araçları ile markaya en uygun UX yaklaşımlarını bulur ve işinizden en yüksek verimi almanızı sağlarız.

Kampanya Modülleri
İnternet sitenizin başarısı ve kullanıcı sadakatinin yapılan kampanya ve ayrıcalıklara bağlı olduğunu hep hatırlatır ve istediğiniz an aklınıza gelen bir kampanya kurgusunu hayata geçirebileceğiniz esnek bir kampanya modülü entegre ederiz.
Altyapıya Entegre Dijital Pazarlama Çözümleri
Hedef kitlenize ulaşmak için bütçeniz doğrultusunda yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarından daha çok verim alabilmeniz için doğru entegrasyonların yapılması ve kitlelere ulaşım yolunda çalışmalarınızın doğru ölçümlenmesini sağlıyoruz. Doğru kurgulanmış bir SEO altyapısı ile markanız herkes tarafından kolaylıkla bulunması ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıları geri kazanmak için yeniden pazarlama yöntemlerinin kullanılmasını sağlarız.
E-postanızı bırakın, servis ve çözümlerimiz hakkında sizi hemen bilgilendirelim!
Placeholder Placeholder